Gastronomia

Bar Restauracja "ZŁOTY KARAŚ"

Adres:

ul. Wybudowanie pod Łąg,
Złotowo,
89-650 Czersk

tel. : 668 708 014
Godziny otwarcia: 12.00 - 20.00
Parking: bezpłatny
WC na miejscu

Nasza restauracja posiada wyjątkowe MENU, w którym staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością.
Naszym atutem jest dobra, smaczna i przede wszystkim zdrowa kuchnia. W menu są ryby z pieca (pstrąg, łosoś, halibut, sola, dorsz) o wyjątkowym smaku.

U nas mają państwo pewność, że codziennie otrzymają świeżą rybę. Możemy zagwarantować, że nie korzystamy w kuchni z tzw. "gotowców". Każde danie wykonujemy od początku do końca sami.

Jako dodatek do naszych ryb proponujemy świeżą surówkę z selera, kapusty i marchewki – również surówki wykonujemy sami. Z propozycji naszego lokalu warto wspomnieć także o zupach (min. rybna - z pstrąga, grochowa, ogórkowa, pomidorowa) już od 5.80 zł!

W ofercie posiadamy także zestawy obiadowe dla dzieci już od 10.00 zł + soczek gratis. Menu zawiera także bardzo atrakcyjne zestawy obiadowe z mięsa (min. kotlet schabowy, pierś z kurczaka, de volaille). Wszystko w niewiarygodnie niskich cenach - już od 14.50 zł.

Zestawy obiadowe w naszej restauracji to spora porcja dobrego jedzenia. Ceny za zestaw obiadowy składający się z pstrąga z pieca, z frytek i surówek to koszt 20.00 zł.

Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe, urodziny, osiemnastki, przyjęcia.

Cena od osoby do uzgodnienia na miejscu.


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację