Gastronomia

Restauracja Jeziorna

Adres:

ul. Jeziorna 1
Swornegacie

tel. : 694 113 939
Godziny otwarcia:
Parking: bezpłatny
WC na miejscuRestauracja Jeziorna zachwyci nie tylko przepięknym widokiem z tarasu czy też domku na wodzie, ale także eleganckim wnętrzem oraz wyśmienitymi specjałami naszej kuchni.
Zapewniamy wygodny parking, miejsce do spacerów brzegiem jeziora oraz dla dzieci - polecamy kolorowy plac zabaw.
Na miejscu można wypożyczyć rowery wodne.
Naszym Gościom staramy się zapewnić nie tylko przyjemności delektowania się specjalnościami naszej kuchni, ale także atrakcje, dzięki którym miło spędza się wolny czas. Urlop w Swornychgaciach to właściwy wybór nawet dla wymagających gości. Profesjonalna obsługa oraz młody zespół zapewnią wysoki komfort.
Spływ kajakowy w Swornychgaciach warto zaplanować w taki sposób, aby odwiedzić to wyjątkowe miejsce. Zapewniamy smaczne wyżywienie dla wszystkich Gości, w tym także grup zorganizowanych. Organizujemy imprezy okolicznościowe: przyjęcia, wesela, imprezy integracyjne oraz urodziny. Zapewniamy możliwość zakwaterowania w naszych pokojach gościnnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Basią lub Maciejem.
Trasa z Charzykowa przez Jezioro Charzykowskie oraz Jezioro Karsińskie zajmuje zaledwie kilka godzin. Po tym czasie warto wstąpić do Restauracji Jeziorna na rewelacyjne dania mistrza kuchni! Smażony pstrąg, placek zbójnicki czy też tradycyjne dania kuchni kaszubskiej, to tylko część naszej wyjątkowej karty. Później śmiało można kontynuować spływ Brdą, Zbrzycą lub pływać po Jeziorach: Karsińskim czy Witoczno.
Restauracja Jeziorna jest otwarta w sezonie letnim od 1 kwietnia do 30 października


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację