Noclegi

Agroturystyka Dom Pod Gruszą Lucyna i Romek Jędrzejczyk

Adres:

ul. Świętopełka 10
83-333 Chmielno

tel. : tel. 506-737-348; 058-684-23-29
Parking: bezpłatnyNasz gościnny dom położony jest w centrum wsi Chmielna w odległości 150m od j.Białego i 250m od kąpieliska nad j.Kłodno. Widoczna z ulicy otwarta drewniana brama wjazdowa między zabudowaniami inwentarskimi po lewej, a obszernym jednopiętrowym w kształcie litery L 100-letnim domem z białej cegły obecnie ocieplonym i z nową elewacją koloru brzoskwini, zachęca do wejścia na duże wybrukowane podwórko.

Już w latach 30 ubiegłego wieku dziadkowie Józef i Klementyna Stencel prowadzili Pensjonat z restauracją, potem rodzice, a teraz my chętnie przenocujemy wszystkich urlopowiczów, którzy chcą wypocząć po całym roku ciężkiej pracy w mieście.
W cieniu dwóch stuletnich grusz oraz 50-letnich jabłoni na hamakach lub leżakach można cudownie odpocząć w ukwieconym ogrodzie, za który gospodarze trzykrotnie otrzymali II miejsce w eliminacjach gminnych w kategorii "najbardziej estetyczna zagroda wiejska", a w drewnianej altanie z sosnowymi meblami można z apetytem posilić się kiełbasą podsmażoną w kamiennym grillu.

Miejsc do indywidualnego, swobodnego  wypoczynku i grillowania  w ogrodzie czy sadzie jest więcej.
Całość (ok.1ha) - ogrodzona tworzy spokojną enklawę do zatrzymania się na dłużej i urlopowania w gościnnym i serdecznym "domu pod gruszą".

Zapraszamy na radosny wypoczynek  rodziny z dziećmi - przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią, są huśtawki, trampolina,  pole do siatkówki, tenis stołowy, piłkarzyki i bilard, jest  bezpłatny internet i świetlica.

Mamy też łączkę nad j.Rekowo gdzie niekrępująco można się plażować i kąpać i łowić ryby z pomostu. Jest możliwość zorganizowania ogniska. Zwierzęta gości mile widziane .

Przygotowaliśmy dla Państwa  na nocleg 3 apartamenty 2 pokojowe  i pokoje gościnne 2,3,4 osobowe.Wszystkie wyposażone w własne łazienki, aneksy kuchenne (lodówka, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, sztućce,i.t.p.)TV-SAT, sypialnie  małżeńskie i pojedyncze łóżka. Są trzy kuchnie dla gości w pełni wyposażone.

W lutym 2012 roku Dom pod Gruszą otrzymał certyfikat "Firma Przyjazna Internautom" za kompletność i rzetelność oferty, unikalne treści prezentacji, pozytywne opinie klientów oraz referencje partnerów.

Galeria, opis atrakcji, co można zwiedzać w Chmielnie i okolicy  na stronie i www.kaszuby-chmielno.pl

Cena od 35zł, dzieci do 10 lat 25zł przed sezonem,w sezonie przy dłuższych pobytach uzgadniamy indywidualnie aby w pełni zadowolić naszych gości .

Urlop mile spędzony w domowej atmosferze sprawia , że nasi goście do nas chętnie wracają i mile nas wspominają!!!


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację