Noclegi

Agroturystyka Juranka

Adres:

Karwno 9
77-116 Czarna Dąbrówka

tel. : Tel.59 821 20 81
Kom.607 285 799
Kom.665 456 533
Parking: bezpłatnyZapraszamy na Kaszuby do Karwna w gminie Czarna Dąbrówka. Jeżeli masz dość wyścigu szczurów , miejskiego zgiełku, chcesz nacieszyć się ciszą, pooddychać świeżym wiejskim powietrzem przyjedź do Nas, a na pewno wrócisz wypoczęty i zadowolony. Niedaleko naszego domu znajdują się dwa jeziora . Jedno,większe świetnie nadające się do kąpieli z piaszczystym brzegiem i czystą wodą ,łabędziami pływającymi majestatycznie , z każdej strony otoczone lasem . Drugie ,mniejsze też w lesie jest wyśmienitym miejscem na wędkowanie w ciszy. Jezioro te jest domem dla szczupaków, leszczy, okoni, płoci. Dwa kilometry dalej przepływa rzeka Łupawa, na której można zorganizować sobie wspaniałe spływy kajakowe.Gwarantujemy Tobie udany wypoczynek.

 

Karwno jest położone w środku lasu ,dzięki czemu nezależnie gdzie się udamy wyjdziemy do lasu.Jest to idealne miejsce na długie spceru lub zbieranie jagód i grzybów.Można tam także posłuchać śpiewu ptaków oraz spotkać przebiegającą sarnę.

Niedaleko naszej agroturystyki znajduje się mniejsze jezioro karwieńskie.Jest to wyśmienite miejsce na wędkowanie z pomostu lub z brzegu.Goście naszej agroturystyki pozwolenie na wędkowanie mają wliczone w cene noclegu.

Trochę dalej znajduje się duże jezioro karwieńskie.Można tam pływać lub opalać się na brzegu.


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację