Noclegi

Luksusowy Dom ,,Kaszubski Spokój" Barbara Tryba

Adres:

Gołubie 59
83-316 Gołubie

tel. : 662-690-484
Parking: bezpłatny
Przystosowanie dla niepoełnosprawnych

Dom siedlisko znajduje się w Gołubiu około 1km od głównej szosy. W skład zabudowań wchodzi dom mieszkalny, wiata letnia wyposażona w kuchnię z grillem i wędzarnią, stara piwniczka oraz pasieka. Wszystko otoczone ogrodem.

Wakacje tu spędzone to gwarancja ciszy i spokoju, blisko przyrody i bez zbędnego stresu. Z niedaleko położonego stawu słychać codzienny koncert żab. Rano wprawny obserwator zobaczy żerująca na pobliskich polach zwierzynę.

W domu mieszkalnym wygodne zakwaterowanie znajdzie 8 osób.

Dom zachowany jest w wiejskim stylu, elewacja nawiązuje do konstrukcji szachulcowo-ryglowej, a środek domu urządzono drewnianym meblami. W kuchni znajduje się kaflowy piec kuchenny.

Dom posiada dwa osobne wejścia na parter i poddasze.

Na parterze znajduje się sypialnia, salon z kominkiem myśliwskim, kuchnia unowocześniona o kuchenkę elektryczną i zmywarkę, wygodna i nowoczesna łazienka z prysznicem.

Na poddaszu znajduje się sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka i taras z pięknym widokiem na okolicę.

Atrakcje dostępne w gospodarstwie:

- Domek na drzewie do zabawy dla dzieci

- Piaskownica z zabawkami

- Boisko do gry w piłkę nożną i siatkową

- Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i sportowego.

Atrakcją przyrodniczą obok piękna kaszubskiej przyrody jest oddalony od gospodarstwa o pół kilometra Ogród Botaniczny w Gołubiu, gdzie można podziwiać około 3000 gatunków i odmian roślin. Bliskie sąsiedztwo Szymbarku, Wieżycy mnóstwa błękitnych i bogatych w ryby kaszubskich jezior, obfitość runa leśnego nie pozwolą się państwu nudzić.


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację